O nas

Magdalena Purchla – wizażystka i stylistka, od lat związana ze światem mody i fotografii – www.purchla.com, e-mail: magda@purchla.pl, tel. 512 353 686

Z wykształcenia magister organizacji biznesu, ale od zawsze pociągało ją piękno kreacji artystycznych. Możliwość upiększania kobiet, tworzenie świata na planie zdjęciowym czy adrenalina na pokazach mody daje jej poczucie spełnienia i chęć dalszego rozwoju.

Otaczający świat, szczegół ujrzany na spódnicy na ulicy są dla niej inspiracją. Czasami jest to sama modelka lub ubranie. Lubi jak wszystko jest całością. Makijaż nie musi grać „pierwszych skrzypiec”, powinien być dopełnieniem, upiększeniem lub przeistoczeniem osoby, z która pracuję.

Co właściwie robimy?

  • zapewniamy obsługę sesji zdjęciowych i pokazów mody w zakresie wizażu i stylizacji, a także współpracujemy z profesjonalistami w zakresie video, scenografii oraz muzyki,
  • wypożyczamy stroje i dodatki do sesji zdjęciowych,
  • kreujemy wizerunek firm i osób prywatnych (w tym także Panien Młodych)
  • prowadzimy warsztaty filcowania oraz wizażu i stylizacji,
  • prowadzimy sprzedaż wyrobów z filcu oraz biżuterii

 

Magdalena Arłukiewicz – projektantka – http://arlukiewicz.iportfolio.pl, e-mail: marlukiewicz@gmail.com, tel. 606 343 063

Z wykształcenia jest historykiem. Z zamiłowania projektantką mody. Na Uniwersytecie Gdańskim pisze doktorat o „Modzie gdańskiej od XVI do XVIII wieku”. Fundamentem każdej jej kolekcji jest forma, kolor i… humor.

Inspiruje ją przeszłość, antropologia, historia, uprzedzenia, polityka i muzyka (od Rage Against the Machine do Beethovena). Eksperymentuje z modą. Stara się łamać stereotyp powszechnej mody ulicznej. W swoich realizacjach chce przekraczać granice gatunkowe między modą a sztuką. Od wielu lat jest zafascynowana Japonią, co często widać w jej realizacjach. Nie boi się zaskakujących zestawień kolorystycznych i faktury materiału. Chciałaby swoim kolekcjom nadawać indywidualny styl poprzez dozę delikatnej kobiecości, umiejętnie pomieszanej z niebanalną nonszalancją.

Jest nas dwie 🙂 napędzamy się, uzupełniamy, a zarazem bardzo się różnimy. To sprawia, że wspólna praca daje nam ogromną satysfakcję, a efekty możecie sami ocenić.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s